Ayşegül Sarıca'ya Saygıyla

Sevda-Cenap And Müzik Vakfı'nın ülkemiz çoksesli müziğine büyük emeği geçmiş bir besteci, yorumcu ve/veya eğitimciye katkılarından dolayı Vakfın ve müzikseverlerin şükranlarını sunmak üzere her yıl takdim ettiği "Vakıf Onur Ödülü Altın Madalyası”nın 31'incisi; Piyanist Ayşegül Sarıca'ya layık görüldü.

Sevda-Cenap And Müzik Vakfı

2018 VAKIF ONUR ÖDÜLÜ ALTIN MADALYASI

Ayşegül Sarıca’nın

 

Sevda-Cenap And Müzik Vakfı'nın ülkemiz çoksesli müziğine büyük emeği geçmiş bir besteci, sanat destekçisi, yorumcu ve/veya eğitimciye katkılarından dolayı Vakfın ve müzikseverlerin şükranlarını sunmak üzere her yıl takdim ettiği  ve Vakıf kurucularından Cevza And anısına ihdas edilen  "Vakıf Onur Ödülü Altın Madalyası”nın 31'ncisi  sahibini buluyor.

6 Aralık 2018, Perşembe akşamı, saat 20.00’de Mehmet Başman’ın projesi ile Devlet, Sevda-Cenap And Müzik Vakfı ve Sanatseverlerden oluşan üç ayaklı katkı ile yenilenen Milli Eğitim Bakanlığı Şura Salonu’nda gerçekleştirilecek.

Töreni   Devlet  Sanatçısı  Ayşegül Sarıca’nın  Şef  İbrahim Yazıcı  yönetimindeki Agora Gençlik Senfoni Orkestrası eşliğinde Mozart Do Majör Piyano Konçertosu’nu seslendireceği konser takip edecek.  

SCA Müzik Vakfı
Tunalı Hilmi caddesi, 114/42
Kavaklıdere-Ankara
Tel: 0312 427 08 55