Toker'e Ödül Gelir Amerika'dan, Ödül Gelir Hırvatistan'dan

Besteci ve Piyanist Hakan Ali Toker; "Toker Messing Around" albümü ile Amerika Birleşik Devletleri'nde düzenlenen "Global Music Awards"ta Gümüş Madalya ödülüne layık görüldü! Ayrıca Hırvatistan'da layık görüldüğü bir ödül de, 24 Ekim'de Zagrep'te takdim edilecek.

Besteci ve Piyanist Hakan Ali Toker; "Toker Messing Around" albümü ile Amerika Birleşik Devletleri'nde düzenlenen "Global Music Awards"ta Gümüş Madalya ödülüne layık görüldü! 

Toker ayrıca; 24 Ekim 2019'da Zagreb'de Hırvat-Türk Dostluk Derneği'nin 25. Yıl Kutlamaları kapsamında, her iki ülkeden diplomatlar ve kurum yöneticilerinin huzurunda, iki ülke arasındaki dostluğa katkılarından dolayı layık görülen bir dostluk nişanı alacak. Sanatçı Zagreb'de bir de konser verecek.Hakan Ali Toker'in Ekim Ayı Konserleri: 

 
9 Ekim - Solo "Caz Faslı" Resitali
Konak Konserleri, Antalya

20 Ekim - Toker Trio Konseri
Çellist Murat Süngü ve baterist Erdem Göymen'le birlikte
Yeni albüm lansmanı
37 Sanat Merkezi, Acarkent, Beykoz, İstanbul

27 Ekim - Toker Messing Around with Friends
Çellist Naz Evren, basçı Zvonimir Sestak ve baterist Borko Rupena'yla birlikte
Modern Sanat Müzesi, Zagreb / HIRVATİSTAN

 
 

Yeni albüm yolda:

Hakan Ali Toker'in, Murat Süngü'nün 5 telli çellosu ve Erdem Göymen'in baterisi eşliğinde çaldığı, kendi bestelerinden oluşan yeni albümü de; Kasım ayında müzik marketlerde olacak! Sanatçı; İstanbul'da olan müzikseverleri, 20 Ekim'de bu albümü daha piyasaya çıkmadan canlı dinleyebilecekleri konserine davet ediyor.