Boğaz Bitiyor

Kültür ve Turizm Bakanlığı ve Türk Hava Yolları’nın desteği ile düzenlenen Boğaziçi Üniversitesi Albert Long Hall Klasik Müzik Konserleri’nin 2017-2018 Bahar Dönemi, “İspanyol Bahçelerinden” konseri ile 2 Mayıs akşamı sona erecek.

Albert Long Hall Klasik Müzik Konserleri Bahar Dönemi “İspanyol Bahçelerinden” Konseri ile 2 Mayıs’ta sona eriyor

2017-2018 dönemlerinde Kültür ve Turizm Bakanlığı ve Türk Hava Yolları’nın desteği ile gerçekleştirilen Boğaziçi Üniversitesi Albert Long Hall Klasik Müzik Konserleri’nin Bahar Dönemi, “İspanyol Bahçelerinden” konseri ile 2 Mayıs akşamı sona erecek. Albert Long Hall bu konserde Rus piyanist Yekaterina Lebedeva ile flamenkonun zengin ritm ustası Álvaro Guarnidoe’yu ağırlayacak.

 

Konserde, küçük yaşlarında Flamenko ile tanışan ve son derece parlak dans kariyeriyle tanınmış hocalarla çalışan ünlü dansçı Álvaro Guarnidoe ve piyanist Yekaterina Lebedeva, görsel sanatçı Elena Sharashidze’nin görselleriyle beslenen yaratıcı bir kompozisyon ortaya koyacaklar.

 

2018 Bahar konserleri böylece çok yönlü ve renkli bir programla Albert Long Hall dinleyicisine veda edecek. 2 Mayıs akşamı 19:30’da, Albert Long Hall’deki bu coşkulu programı kaçırmayın.